Tags Posts tagged with "Dhunimi i Xhisielës"

Tag: Dhunimi i Xhisielës

Dhunimi i Xhisielës, protestë para Kryeministrisë: Rama ik!

Dhunimi i 25-vjeçares nga Fushë-Kruja nga djali i një deputeti dhe fshehja e ngjarjes ka nxitur një revoltë tek qytetarët që sot janë mbledhur...