Tags Posts tagged with "dhe të bësh REVOLUCION"

Tag: dhe të bësh REVOLUCION

“JO” e Francës, KRYEMADHI: Kjo është të ngresh ARMËT, dhe të...

“JO” e Francës, KRYEMADHI: Kjo është të ngresh ARMËT, dhe të bësh REVOLUCION Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas vendimit të presidentit francez...