Tags Posts tagged with "DETAJET/ I sekuestroi policia 70 mijë euro dhe makinën"

Tag: DETAJET/ I sekuestroi policia 70 mijë euro dhe makinën

DETAJET/ I sekuestroi policia 70 mijë euro dhe makinën, kush është...

Julian Sula, i njohur tanimë nga të gjithë me nofkën “Juli i Pashakos”, është personi të cilit sot policia i sekuestroi një shumë të...