Tags Posts tagged with "DETAJE/ Berisha: Gjermanët kërkuan negociata mes Ramës dhe Bashës"

Tag: DETAJE/ Berisha: Gjermanët kërkuan negociata mes Ramës dhe Bashës

DETAJE/ Berisha: Gjermanët kërkuan negociata mes Ramës dhe Bashës

Të paktën dy herë gjermanët kanë kërkuar negociata mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Detaje të këtyre tentativave ka treguar ish kryeministri Sali Berisha,...