Tags Posts tagged with "DËSHMIA e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin: Më telefonoi Marsida dhe më tha…"

Tag: DËSHMIA e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin: Më telefonoi Marsida dhe më tha…

“Ti qenke dashnori i kësaj”, DËSHMIA e Bledar Toçit që vrau...

Zbardhet dëshmia e policit Bledar Toçi, i cila pas konfliktit me armë me Dritan Haxhollin e la të vdekur këtë të fundit. Polici i Burgjeve...