Tags Posts tagged with "Deputetja Çupi-Ramës: Ambasadorët"

Tag: Deputetja Çupi-Ramës: Ambasadorët

Deputetja Çupi-Ramës: Ambasadorët, para 4 vitesh nuk le gurë pa lëvizur...

  Deputetja demokrate e qarkut të Dibrës, Dhurata Çupi ka reaguar ndaj deklaratës dhe qëndrimit të kryeministrit Edi Rama për ambasadorët e vendit tonë nëpër...