Tags Posts tagged with "Dëmtimi i Hysajt"

Tag: Dëmtimi i Hysajt

Dëmtimi i Hysajt, trajneri Reja merr një vendim

  Shqipëria zhvilloi paraditen e sotme stërvitjen e radhës në ditën e dytë të përgatitjeve për ndeshjen ndaj Turqisë. Trajnerin dhe stafin e tij që...