Tags Posts tagged with "De Biasin mund ta shohim si trajner në Kupën e Botës Rusia 2018"

Tag: De Biasin mund ta shohim si trajner në Kupën e Botës Rusia 2018

De Biasin mund ta shohim si trajner në Kupën e Botës...

Raportohet se ish-trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, mund shumë shpejt ta marrë drejtimin e një kombëtareje tjetër dhe të paraqitet në...