Tags Posts tagged with "De Biasi shpall listen per sfidat me Lihtenshtenjin dhe Spanjen"

Tag: De Biasi shpall listen per sfidat me Lihtenshtenjin dhe Spanjen

De Biasi shpall listen per sfidat me Lihtenshtenjin dhe Spanjen

Risi të paralajmëruara në listën e Gianni De Biasit për dy impenjimet e rradhës së Kombëtares, kundër Lihtenshteinit dhe Spanjës në 6 dhe 9...