Tags Posts tagged with "dasma tradicionale me veshje popullore"

Tag: dasma tradicionale me veshje popullore

Martohet vajza e fotografit Fadil Berisha, dasma tradicionale me veshje popullore

  Kurorëzohet në martesë vajza e fotografit të njohur shqiptar, Fadil Berishës në New York. Babai i dy fëmijëve, Violet dhe Blair, ka festuar këto...