Tags Posts tagged with "Dasma luksoze e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e biznesmenit (Foto)"

Tag: Dasma luksoze e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e biznesmenit (Foto)

Dasma luksoze e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e biznesmenit...

Dasma e vajzës së deputetit Fatmir Mediu dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës Fiqiri Ismaili ka qenë një nga më të përfolurat dhe me...