Tags Posts tagged with "DASHURIA"

Tag: DASHURIA

Dashuria, puna dhe shëndeti/ Njihuni me shenjën më me fat për...

Dashi:   Dita e sotme pritet të sjellë pak tension në romancën tuaj. Përpiquni të ruani qetësinë sepse pritet që këto çështje të zgjidhen në mars....

Dashuria, puna dhe shëndeti, njihuni me shenjën më me fat të...

Dashi Pjesëtarët më të moshuar të kësaj shenje të zodiakut duhet të përdorin kohën dhe energjinë e tyre në mënyrë produktive. Mos dyshoni në besnikërinë...

Dashuria, puna, financat/ Horoskopi javor 6-12 dhjetor 2021

Dashi- Do keni shume mosmarrëveshje këtë jave juve qe jeni ne një lidhje dhe here pas here do mendoni t’i jepni fund gjithçkaje. Mire...

Dashuria, puna dhe ekonomia nga 23-29 gusht, Jorgo Pulla paralajmëron këto...

Duket se këtë javë, me hyrjen e Diellit në shenjën e Virgjëreshës, do të ndjeni se po ktheheni në jetën e përditshme dhe të...

Dashuria, puna dhe ekonomia/ Parashikimi javor 26 korrik-01 gusht sipas Jorgo...

DASHI JAVOR   26/07/2021 TO 01/08/2021   Këtë javë Merkuri do të zhvendoset në shenjën e Luanit (28/7) dhe nga pozicioni i tij i ri Merkuri do të...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin prill 2020

  Ky është horoskopi për muajin prill 2020 që noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj...

Dashuria, veç ajo është përgjigja…/Nga Kozeta Kurti

Në këto kohëra pamundësish me u puth e me u përqafu’, çfarë s’do kisha dhënë me të shtrëngu’ fort edhe një herë e me...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Ky është horoskopi për muajin mars 2020. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Dashi   Dashuria: Në fillim të këtij muaji në sferën sentimentale gjithçka do të jetë mirë sepse Venusi, në planetin e dashurisë, është në tranzit në...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin shkurt 2020

Ky është horoskopi për muajin shkurt 2020 që noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj...