Tags Posts tagged with "Dashamir Shehi reagon për Ramën: S’merrem seç bën me të dashurat e veta në qeveri. Rakia? Zullumi më i madh që…"

Tag: Dashamir Shehi reagon për Ramën: S’merrem seç bën me të dashurat e veta në qeveri. Rakia? Zullumi më i madh që…

I përmendi rakinë dhe e përqeshi në TV, Dashamir Shehi reagon...

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi ka reaguar pas ironisë që kryeministri Rama përdori një ditë më parë ndaj tij, duke e përqeshur në emisionin...