Tags Posts tagged with "Dade sfidon Ramën: Nëse je europianist"

Tag: Dade sfidon Ramën: Nëse je europianist

Dade sfidon Ramën: Nëse je europianist, siç prezantohesh, duhet të kishe...

Ish-ministrja e Jashtme dhe ish deputetja socialiste, Arta Dade, e ftuar në emisionin “Tempora” në Ora News, është shprehur ndër të tjera se, kryeministri...