Tags Posts tagged with "Cozman i kishte thënë mos hajde në Prishtinë"

Tag: Cozman i kishte thënë mos hajde në Prishtinë

Flet miku i Noizy-t: U zunë për Tunën, Cozman i kishte...

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me...