Tags Posts tagged with "Çmimi Nobel për adhuruesin e Millosheviçit"

Tag: Çmimi Nobel për adhuruesin e Millosheviçit

Çmimi Nobel për adhuruesin e Millosheviçit, reagon Basha: Shokuese dhe e...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për dhënien e çmimit Nobel për shkrimtarin austriak, Peter Handke, i cilësuar si adhuruesi i ish-liderit serb,...