Tags Posts tagged with "Çili uron Noizyn për ditëlindje dhe i zbulon ‘sekretin’"

Tag: Çili uron Noizyn për ditëlindje dhe i zbulon ‘sekretin’

Çili uron Noizyn për ditëlindje dhe i zbulon ‘sekretin’

Reperi i njohur, Noizy, dje festoi ditëlindjen dhe nuk kanë të mbaruar urimet nga fansat dhe kolegët apo miqtë-mikeshat e tij. Noizy e quan motër Çiljetën...