Tags Posts tagged with "Çfarë thotë Mozzik për sherrin Noizy-Cozman?"

Tag: Çfarë thotë Mozzik për sherrin Noizy-Cozman?

Çfarë thotë Mozzik për sherrin Noizy-Cozman?

Në rubrikën “Intervistë”, në emisionin “Thumb”, me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu këtë herë kanë qenë të ftuar Mozzik dhe Kida. Përveç pyetjeve ngacmuese...