Tags Posts tagged with "Bushati: Dhuna"

Tag: Bushati: Dhuna

Bushati: Dhuna, mënyra e vetme për të fituar të drejtën

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, analisti Andi Bushati ka komentuar aktualitetin politik si dhe përplasjen e policisë dhe disa familjeve tek ‘Petro...