Tags Posts tagged with "Brenda vilës së Blendi Fevziut"

Tag: Brenda vilës së Blendi Fevziut

Brenda vilës së Blendi Fevziut, gazetari publikon pamjet (FOTOT)

  Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët më të suksesshëm dhe më të paguar.   Shpesh Fevziu vihet në qendër të vëmendjes për jetën që bën,...