Tags Posts tagged with "brenda ndodheshin dhe dy vajzat e mitura"

Tag: brenda ndodheshin dhe dy vajzat e mitura

Foto- detaje/ Si u terrorizua me plumba familja e gazetares, brenda...

Një ngjarje e rëndë dhe tronditëse u shënua sot në periferi të Tiranës, në fshatin Domje. Rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm në...