Tags Posts tagged with "Bora mbulon vendin"

Tag: Bora mbulon vendin

Bora mbulon vendin, automjetet bllokohen në aksin Tepelenë-Gjirokastër

Reshjet e dëborës kanë zbritur deri në Shkodër, Lezhë dhe Elbasan. Gjatë natës ka rënë pak dëborë edhe në Tiranë, por e kanë shkrirë...