Tags Posts tagged with "bllokohen pushuesit"

Tag: bllokohen pushuesit

Dardhë/Dëbora arrin në 1 metër trashësi, bllokohen pushuesit

Kjo është situata në pikën doganore të Kapshticës mbrëmjen e së dielës. Pala greke ka ndaluar kalimin  e kamionëve dhe autobusëve, ndërsa mjetet e...