Tags Posts tagged with "bien ndjeshëm"

Tag: bien ndjeshëm

Moti bien ndjeshëm, ja sa do të jenë temperaturat

  Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu. Nesër parashihet të...