Tags Posts tagged with "Besi i përmend “ballkonin”"

Tag: Besi i përmend “ballkonin”

Besi i përmend “ballkonin”, shpërthen Enca

Deklarata e Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan” ka ngjallur debat mes tij dhe këngëtares Enca. Ai tregoi se Ermal Mamaqi bën biznes...