Tags Posts tagged with "Basha sulmon Ramën: Hajdut dhe i çmendur"

Tag: Basha sulmon Ramën: Hajdut dhe i çmendur

Basha sulmon Ramën: Hajdut dhe i çmendur

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të premten, deklaroi se kryeministri Edi Rama po sulmon si i çmendur të gjithë ata që mendon se...