Tags Posts tagged with "Basha shpreh ngushëllimet për tërmetin tragjik në Turqi: Lutjet tona janë me familjet e viktimave"

Tag: Basha shpreh ngushëllimet për tërmetin tragjik në Turqi: Lutjet tona janë me familjet e viktimave

Basha shpreh ngushëllimet për tërmetin tragjik në Turqi: Lutjet tona janë...

  Mes shumë reagimeve nga figura të ndryshme politike, ka shprehur ngushëllimet për tërmetin tragjik në Turqi dhe kryedemokrati Lulzim Basha.   Përmes një statusi në 'Twitter',...