Tags Posts tagged with "Basha: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me Ramën"

Tag: Basha: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me Ramën

Basha: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me Ramën

  Lulzim Basha në takimet me demokratët e Kukësit, Hasit e Tropjës, dhe të Njësisë 7 në Tiranë, e vuri theksin tek deformimi i vullnetit...