Tags Posts tagged with "Basha me biznesin në Vlorë: T’ua kthejmë ekonominë qytetarëve"

Tag: Basha me biznesin në Vlorë: T’ua kthejmë ekonominë qytetarëve

Basha me biznesin në Vlorë: T’ua kthejmë ekonominë qytetarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot me qytetarët në Vlorë ku ka dëgjuar shqetësimet e tyre dhe iu ka premtuar mbështetje....