Tags Posts tagged with "Basha: Kush janë boss-ët e kokainës. Pse u kap vetem shoferi e hamalli?"

Tag: Basha: Kush janë boss-ët e kokainës. Pse u kap vetem shoferi e hamalli?

Basha: Kush janë boss-ët e kokainës. Pse u kap vetem shoferi...

Lulzim Basha duke folur nga foltorja e parlamentit hodhi akuza te drejperdrejta ndaj Edi Rames dhe Fatmir Xhafes se kapen drogen pasi spastruan vendin....