Tags Posts tagged with "Basha: Ja kush i dha fund marrëveshjes me Ramën"

Tag: Basha: Ja kush i dha fund marrëveshjes me Ramën

Basha: Ja kush i dha fund marrëveshjes me Ramën

Kreu i PD-së Lulzim Basha duke folur mëngjesin e sotëm në Kuvend është shprehur se marrëveshja e 18 majit është e vdekur dhe nuk...