Tags Posts tagged with "Basha i hakërrehet Ramës: Ti që e do Shqipërine o patriot i madh"

Tag: Basha i hakërrehet Ramës: Ti që e do Shqipërine o patriot i madh

Basha i hakërrehet Ramës: Ti që e do Shqipërine o patriot...

Kanë precipituar në akuza të ashpra dhe në ngritje zëri replikat e sotme në Kuvend mes Ramës dhe Bashës. Kreu i opozitës Lulzim Basha...