Tags Posts tagged with "banorët përplasen me policinë në Shkozë"

Tag: banorët përplasen me policinë në Shkozë

Kundërshtojnë prishjen e banesave, banorët përplasen me policinë në Shkozë

Përplasje mes banorëve dhe policisë raportohen këtë mëngjes nga Shkoza në kryeqytet. Mësohet se banorët janë përplasur ashpër me forcat e policisë, pasi kundërshtojnë prishjen...