Tags Posts tagged with "Aurela Gaçe thumbon keq kolegët: S’më del llogaria"

Tag: Aurela Gaçe thumbon keq kolegët: S’më del llogaria

Miliona ndjekës në rrjetet sociale, Aurela Gaçe thumbon keq kolegët: S’më...

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme. Por ashtu si disa kolegë të saj, Aurela mendon se shumë...