Tags Posts tagged with "arrestohet banda e grabitësve. Mes tyre edhe një shqiptar"

Tag: arrestohet banda e grabitësve. Mes tyre edhe një shqiptar

Vodhën shtëpitë e futbollistëve të Realit dhe Atlético, arrestohet banda e...

  Shkatërrohet banda e grabitësve që kishte bërë kerdinë me vjedhje ne banesat të lojtarëve të Real Madridit dhe Atlético kohëve të fundit. Mësohet se banda...