Tags Posts tagged with "arrestohet 45-vjeçares. Motra e saj i nxjerr armën kunatës dhe…"

Tag: arrestohet 45-vjeçares. Motra e saj i nxjerr armën kunatës dhe…

Rrahu nusen e vëllait, arrestohet 45-vjeçares. Motra e saj i nxjerr...

  Një sherr mes femrave të një familje,  ka bërë të mundur arrestimin  e një 45-vjeçare në Dibër. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se...