Tags Posts tagged with "arrestohet 39-vjeçari i dehur në Durrës"

Tag: arrestohet 39-vjeçari i dehur në Durrës

Kundërshton policinë dhe thyen traun e portit me ‘Land Rover’, arrestohet...

  Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar.   Mësohet se shtetasi A.LL., ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun hyrës në port me...