Tags Posts tagged with "Aqif Rakipi: Votoni për PDIU-në"

Tag: Aqif Rakipi: Votoni për PDIU-në

Aqif Rakipi: Votoni për PDIU-në ,dhe do të shikoni ndryshimin që...

Nga Era Çela Kandidatët e Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet për qarkun Elbasan, zhvilluan ditën e djeshme një takim elektoral me banorët e njësisë administrative...