Tags Posts tagged with "Anulohet ndeshja"

Tag: Anulohet ndeshja

Anulohet ndeshja, pasi tifozët e armatosur luftojnë në tribuna

Një ndeshje e divizionit të dytë mes Independiente Rivadavia dhe Atlanta në Argjentinë, është anuluar të dielën, për shkak se tifozë të armatosur janë...