Tags Posts tagged with "Alketa Vejsiu nxjerr deklaratën e 3 viteve më parë për Sanremon: Shihemi nesër!"

Tag: Alketa Vejsiu nxjerr deklaratën e 3 viteve më parë për Sanremon: Shihemi nesër!

“Si një premtim ndaj vetes, si një ëndërr”, Alketa Vejsiu nxjerr...

Mbrëmjen e djeshme ka nisur festivali i Sanremos, një ndër eventet kryesore kulturore në Itali. Këtë vit, i cili shënon dhe 70 vjetorin e...