Tags Posts tagged with "Alban Hoxha"

Tag: Alban Hoxha

Hoxha “shfrenon fantazinë”: Kjo më pëlqen më shumë te Çiljeta

Alban Hoxha ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit në “Wake Up”. Pas pyetjeve për futbollin dhe karrierën, nuk i ka shpëtuar as...