Tags Posts tagged with "Alarmi nga virusi i Kinës/ Manastirliu sqaron: Shqipëria është vend me rrezikshmëri të ulët për t’u prekur"

Tag: Alarmi nga virusi i Kinës/ Manastirliu sqaron: Shqipëria është vend me rrezikshmëri të ulët për t’u prekur

Alarmi nga virusi i Kinës/ Manastirliu sqaron: Shqipëria është vend me...

TIRANË– Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka sqaruar qytetarët se Shqipëria është vend me rrezikshmëri të ulët për t’u prekur nga...