Tags Posts tagged with "Aksidenti i tmerrshëm/ Mermeri vret 24 vjeçaren"

Tag: Aksidenti i tmerrshëm/ Mermeri vret 24 vjeçaren

Aksidenti i tmerrshëm/ Mermeri vret 24 vjeçaren, udhëtonte me prindërit dhe...

Një aksident i tmerrshëm ndodhi sot në Lushnje. Një vajzë 24 vjeçe humbi jetën fatalisht pasi makina me të cilën udhëtonte bashkë me prindërit...