Tags Posts tagged with "Aksident i rëndë në autostradë"

Tag: Aksident i rëndë në autostradë

Aksident i rëndë në autostradë, përplasen tre mjete dhe plagosen dy...

Tre automjete janë përfshirë në një aksident të marten pasdite në autostradën Durrës-Tiranë. Si pasojë e incidentit të ndodhur në Kashar ku u përfshinë...