Tags Posts tagged with "Ajola Xoxa publikon FOTON e ëmbël me Kajanin dhe Erion Veliajn"

Tag: Ajola Xoxa publikon FOTON e ëmbël me Kajanin dhe Erion Veliajn

“Ti je ylli në qiellin tonë të natës”, Ajola Xoxa publikon...

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Ajola Xoxa ka publikuar pak minuta më parë një portret familjar. Në një postim në Instagram, ajo shihet me Erion...