Tags Posts tagged with "Agron Llakaj bën për ujë të ftohtë binjakët vlonjat"

Tag: Agron Llakaj bën për ujë të ftohtë binjakët vlonjat

‘Nuk flasim prej një muaji’, Agron Llakaj bën për ujë të...

Pas lajmit që qarkulloi disa ditë më parë për largimin e Romeo dhe Donald Veshaj nga Al Pazar, flet për herë të parë Agron...