Tags Posts tagged with "A priten termete të tjera? Ja çfarë thotë sizmologu Ormeni"

Tag: A priten termete të tjera? Ja çfarë thotë sizmologu Ormeni

A priten termete të tjera? Ja çfarë thotë sizmologu Ormeni

Një termet i fuiqshëm goditi sot vendin, me epiqendër Hamallajn në Durrës. Sizmologu Rrapo Ormeni thotë se tërmeti ishte deri në 6 ballë dhe...