Tags Posts tagged with "A e takuan Habilajt Tahirin? Sekuestrohet libri i hyrje-daljeve në ministri"

Tag: A e takuan Habilajt Tahirin? Sekuestrohet libri i hyrje-daljeve në ministri

A e takuan Habilajt Tahirin? Sekuestrohet libri i hyrje-daljeve në ministri

Në vazhdën e veprimeve hetimore që po kryen Prokuroria e Krimeve të Rënda për dosjen “Tahiri-Habilaj”, hetuesit kanë sekuestruar në fundjave dhe librin e...