Tags Posts tagged with "5 të plagosur"

Tag: 5 të plagosur

Sherr masiv në burg mes shqiptarëve e italianëve, 5 të plagosur

Një sherr masiv shpërtheu në burgun e Sant’Angelo dei Lombardi në Itali, ku janë përfshirë shqiptare dhe italiane. Mediat italiane raportojnë se janë plagosur...