Tags Posts tagged with "38-vjeçarja tregon si nisi gjithçka"

Tag: 38-vjeçarja tregon si nisi gjithçka

“Kam rënë në dashuri me shefen, kam dy fëmijë’, 38-vjeçarja tregon...

Një grua 38 vjeçare ka treguar se ka rënë në dashuri me shefen e saj dhe se në të njëjtën kohë është e martuar...